Dodatkowe informacje

To tyle, jeżeli chodzi o podstawową wiedzę dotyczącą pen spinningu. Na naszym forum www.forum.penspinning.pl znajdziesz więcej potrzebnych informacji. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące cię pytania, spróbuj użyć naszej forumowej wyszukiwarki , prawie każdy problem został już rozwiązany. Warto zajrzeć do działu z różnorakimi FAQ, wiele zagadnień było już poruszanych. Jeżeli nadal szukasz pomocy, zadaj pytanie w odpowiednio wybranym dziale. Mamy również HELPDESK w którym możesz pytać o wszystko, nawet jeżeli już było poruszane na forum wiele razy.

Na forum działa grupa dobrowolnych tutorów – nauczycieli pen spinningu. Są to osoby doświadczone, które doradzą, odpowiedzą na nurtujące pytania, przez prywatną wiadomość, przez gadu-gadu. Listę tych osób znajdziesz tutaj.

Oglądanie filmów pen spinnerskich jest bardzo pożyteczne, stąd czerpie się najwięcej motywacji do żmudnych treningów. Można się z nich wiele nauczyć, wykształcić sobie gust, który będzie wpływał na nasz pen spinning i pomagał stworzyć własny styl. Filmy zagraniczne i krajowe znajdziesz w tym dziale tutaj. Jeżeli czujesz się na siłach, możesz pokazać swoje umiejętności w „Pokaż co potrafisz” odpowiednim dziale do umieszczania swoich combosów. Przed pokazaniem światu swojego pen spinningu zastanów się, czy jest to coś wyjątkowego. Kilka prostych trików nikogo nie zainteresuje.

Jeżeli wkręciłeś się w pen spinning na dobre, może warto spotkać się z innymi pen spinnerami i porozmawiać z nimi na żywo. Sprawdź w dziale meetingi tutaj czy w twojej okolicy nie organizowane jest jakieś spotkanie, bądź sam zaproponuj miejsce i datę.